was successfully added to your cart.

Kurv

Foråret står for døren hvilket i foreningens verden betyder, at vi igen skal samles om gymnastikken.

Vi har to vigtige datoer i det kommende forår:
Onsdag den 18. marts kl. 17 afholdes årets generalforsamling.
Generalforsamlingen vil foregå i forenings klublokaler.
Til denne dag vil der være brød og pølser til de fremmødte.
Til generalforsamlingen er det muligt at stille op til bestyrelsen, og vi vil opfordre jer til at overveje om det kunne være noget for jer. Hvis man ønsker at høre mere om hvad det vil sige at være en del af Lindholm Gymnastikforenings bestyrelse er man meget velkommen til at kontakte os på mail eller foreningenstelefon, ligesom man er meget velkommen til at kontakte os hvis man ønsker at stille op til bestyrelsen.

Årets lokalopvisning er aflyst grundet coronavirus. Vi håber meget på jeres forståelse i denne forbindelse.

De bedste hilsner
Bestyrelsen, Lindholm Gymnastikforening